Caritas 045 stopt tijdelijk na 30 juli

Caritas

Tot onze spijt moeten wij het volgende mededelen: door een tekort aan financiële middelen zijn wij genoodzaakt eerder dan gepland een zomerstop te houden met Caritas To Go (bezorgen en afhalen). De laatste Caritas To Go van deze zomer zal plaatsvinden op donderdag 30 juli. Medio september 2020 willen we u weer verwelkomen bij Caritas 045 op locatie en Caritas To Go (afhalen en bezorgen) in Heerlen en Kerkrade. Wij willen u bedanken voor de afgelopen maanden. Zodra er meer bekend is over wanneer wij weer beginnen, laten wij het u weten. Deel Een Maaltijd gaat nog steeds door! U kunt hier bestellen: www.caritas045.nl/deeleenmaaltijd  Caritas To Go aan huis bestellen voor minima? www.heerlenagainstcorona.nl/caritas-to-go Hartelijke groet,Team Caritas 045www.caritas045.nl